BWZ

„Miejsca pracy dla Europy, Europa na rzecz miejsc pracy” – konkurs fotograficzny organizowany przez Grupę PSE w Komitecie Regionów

jobs4eu-958-1

Grupa PSE w Komitecie Regionów zaprasza do  konkursu fotograficznego – „Miejsca pracy dla Europy, Europa na rzecz miejsc pracy”.

Inicjatywa ta jest kontynuacją kampanii na rzecz zatrudnienia młodzieży prowadzonej od 2013 r. przez Grupę PSE w Komitecie Regionów (http://bit.ly/youth-employment).

Konkurs „Miejsca pracy dla Europy, Europa na rzecz miejsc pracy” to zachęta dla fotografów amatorów, by ukazać na zdjęciu różnorodność realiów pracy i aspiracji zawodowych w Europie. Pewne pomysły wskazujące, na czym można skupić uwagę, znajdują się w „chmurze inspiracji” na stronie internetowej konkursu (http://bit.ly/jobs4eu).

Konkurs trwa do 30 czerwca 2014 r. i jest adresowany do fotografów amatorów w wieku co najmniej 18 lat, którzy zamieszkują na terytorium Unii Europejskiej.

Do wygrania jest wycieczka do Brukseli dla dwóch osób oraz sprzęt fotograficzny o wartości do 2000EUR.

Więcej informacji na temat konkursu oraz materiały promocyjne można znaleźć na stronie http://www.pes.cor.europa.eu.

Regulamin: rules-jobs4eu_pl

This entry was posted on poniedziałek, Kwiecień 7th, 2014 at 12:27 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

*/?>

Comments are closed.

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann