Koordynatorzy na UŁ

Pomocne materiały dla Koordynatorów

Koordynatorzy wydziałowi ds. programu Erasmus+:
Zadania i obowiązki koordynatora wydziałowego ds. programu Erasmus+ – od 1.10.2014

Koordynatorzy kierunkowi ds. ECTS na poszczególnych wydziałach:
Zadania i obowiązki wydziałowego/kierunkowego koordynatora ECTS – od 1.10.2014

Learning Agreement for Studies(LAS)
Słowniczek pojęć do LAS Erasmus+ 2014/2015

Aneks do Learning Agreement for Studies

Learning Agreement for Traineeships (LAT)
Słowniczek pojęć i wytycznych dot. Learning Agreement for Traineeships

Wyszukiwarka ISCED-F 2013 – the International Standard Classification of Education: Fields of Education and Training (ISCED – F 2013).  Narzędzie do wykorzystania podczas uzupełniania pola „Subject area code” w LAS i LAT. Proszę wybrać kod dziedziny akademickiej, która jest najbliższa programowi studiów na UŁ. Pełna kodyfikacja dziedzin akademickich jest dostępna w załączniku do dokumentu UNESCO dot. ISCED-F 2013.

Wzór Inter-institutional Agreement w ramach Erasmus + (2014/15-2020/21) z uczelniami z UE, Norwegii, Islandii, Liechtensteinu, Turcji, Macedonii do modyfikacji Koordynatora wydziałowego ds. programu Erasmus+ UŁ/innego pracownika UŁ zainteresowanego zawarciem porozumienia w ramach Erasmus+ lub/i uczelni partnerskiej.

E
rasmus Student Charter  – Karta Studenta Erasmusa_2015