Kurs języka obcego na UŁ

BWZ UŁ i SJO UŁ zapraszają studentów UŁ zakwalifikowanych na wyjazd na częściowe studia za granicą w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2016/2017 do udziału w kursie języka obcego, w wymiarze 40 godz.

Każdy student UŁ zakwalifikowany na wyjazd na częściowe studia za granicą w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2016/17 ma prawo do udziału w jednym z 6 możliwych kursów języka obcego (jęz. angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, portugalski, włoski).

Planowany termin kursów językowych: początek kwietnia 2016. Terminy i miejsce kursów językowych zostaną podane na stronie SJO UŁ: www.sjo.uni.lodz.pl.

Kursy obejmują następujące zagadnienia:
1. Komunikację w życiu codziennym
2. Doskonalenie języka niezbędnego do uczestnictwa w zajęciach w zależności od kierunku studiów
3. Umiejętność sporządzania notatek z wykładów oraz pisania i wygłaszania referatów w języku obcym
4. Wiadomości o Uniwersytecie Łódzkim, Polsce oraz problemach współczesnych

Koszt udziału w wybranym kursie wynosi 100 zł. Student jest zobowiązany do zapłaty za udział w kursie max. do 3 zajęć na konto SJO UŁ, numer 30 1240 3028 1111 0010 1143 6060. W tytule przelewu proszę wpisać nazwę języka wybranego kursu. Pozostałe koszty kursu pokrywa UŁ.

Zainteresowanych i uprawnionych studentów UŁ do udziału w kursie języka obcego prosimy o wypełnienie załączonego zgłoszenia, podpisanie i złożenie go u koordynatora wraz ze „Zgłoszeniem kandydata na wyjazd”.

ZGŁOSZENIE-UDZIAŁU-W-KURSIE-JĘZYKA-OBCEGO-2016_2017

Niewypełnione lub niepodpisane zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Kursy są dostępne tylko dla studentów UŁ zakwalifikowanych na wyjazd na częściowe studia w ramach programu Erasmus+ w roku 2016/17 (niezależnie od semestru wyjazdu).