BWZ

EDUinspirator – konkurs FRSE

Zapraszamy studentów i pracowników UŁ do udziału w konkursie EDUinspirator, który jest organizowany przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE), Narodową Agencję Programu LLP Erasmus.

Konkurs skierowany jest do osób, które brały udział w projektach realizowanych w latach 2007-2013 w ramach następujących programów: Erasmus, Comenius, Leonardo da Vinci, Grundtvig, Młodzież w działaniu oraz Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży.

W ramach ogłoszonego konkursy zostaną wyróżnione osoby, które dzięki uczestnictwu w programach zarządzanych przez FRSE wpływają na otaczającą rzeczywistość. EDUinspiratorem może zostać osoba, która dzięki projektowi rozpoczęła przygodę z działalnością edukacyjną, rozwinęła się oraz pozytywnie wpłynęła na środowisko lokalne. Z tego właśnie powodu tegoroczne hasło konkursowe brzmi „Jak motywuję innych do działania?”.

EDUinspiratorami mogą zostać na przykład: studenci, wykładowcy, inni pracownicy uczelni, pracownicy instytucji publicznych i niepublicznych, przedsiębiorcy i pracownicy firm.

Kandydaci zgłaszają się samodzielnie do 10 października br. Ostatecznego wyboru laureatów dokona Kapituła konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone w listopadzie 2014 podczas Gali Wręczenia Nagród Edukacyjnych Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Nagrody, które można wygrać w konkursie, to tablety oraz szkolenia z budowania wizerunku organizacji.

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie.

This entry was posted on czwartek, Wrzesień 18th, 2014 at 12:15 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

*/?>

Comments are closed.

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann