BWZ

Oferta stypendialna BUWiWM na rok 2016/17

Zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów i pracowników UŁ do zapoznania się z ofertą stypendialną Biura Uznawalności Wymiany i Współpracy Narodowej na rok 2016/2017, która jest dostępna na stronie internetowej BUWIWMu. Oferta stypendialna dotyczy wyjazdów na studia częściowe, staże i misje naukowe, staże doktoranckie i habilitacyjne, kursy językowe dla studentów i pracowników.

Wyszukiwarka ofert wg krajów

Procedura kwalifikacyjna  na wyjazd w ramach oferty  stypendialnej BUWiWM, w przypadku konieczności uzyskania zgody uczelni macierzystej na wyjazd

1) W przypadku obowiązku złożenia kompletu dokumentów kandydata za pośrednictwem uczelni macierzystej, student/doktorant UŁ ubiegający się o wyjazd składa pełną i kompletną dokumentację do Dziekanatu macierzystego Wydziału. Wykaz wymaganych dokumentów jest dostępny w zakładce Informacje ogólne lub opisany na stronie oferty danego kraju.

2) Po zaopiniowaniu przez Dziekana wniosków wszystkich kandydatów z  danego Wydziału, wszystkie dokumenty z pismem przewodnim przekazywane są drogą służbową z Wydziału do BWZ UŁ, pok. 10. najpóźniej na 15 dni przed terminem złożenia dokumentów kandydatów do BUWiWMu, najczęściej do 16 listopada 2015r.

3) Kwestionariusze wyjazdowe kandydatów, dostarczone przez poszczególne Wydziały do BWZ UŁ, będą podpisywane przez Panią Rektor ds. współpracy z zagranicą.

4) Komplet dokumentów kandydatów z podpisanymi kwestionariuszami są ostatecznie wysyłane przez BWZ UŁ do BUWiWMu pocztą tradycyjną.

5) Wstępne i ostateczne wyniki kwalifikacji kandydatów z UŁ na wyjazd w ramach oferty BUWIWM są przesyłane do uczelni macierzystej. BWZ UŁ telefonicznie lub mailowo poinformuje osoby ubiegające się o wyjazd o decyzji BUWiWMu. Czas oczekiwania na wyniki jest długi i uzależniony od kraju wyjazdu.

Uwaga!
1) BWZ UŁ nie przyjmuje wniosków studentów bez opinii/pisma przewodniego z Wydziału.

2) Student odpowiednio wcześniej powinien złożyć komplet dokumentów do Dziekanatu macierzystego Wydziału, uwzględniając czas trwania wyżej opisanej procedury.

3) Pytania dotyczące warunków organizacji i finansowania wyjazdów, prosimy kierować bezpośrednio do BUWiWM.

This entry was posted on poniedziałek, Październik 6th, 2014 at 08:11 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

*/?>

Comments are closed.

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann