BWZ

Oferta stypendialna na roczny wyjazd na naukę języka chińskiego do TUST, Tianjin, Chiny – 2015/16

Uczelnia partnerska Uniwersytetu Łódzkiego Tianjin University of Science and Technology w Chinach oferuje studentom UŁ roczne stypendium na wyjazd na naukę języka chińskiego w roku akad. 2015/16 dla max. 5 osób. Stypendium obejmuje koszty zakwaterowania i kieszonkowe w wysokości 800 RMB/miesięcznie na utrzymanie w Tianjin. Pozostałe koszty tj. podróż z Polski do Tianjin, koszty materiałów dydaktycznych w wys. ok. 100 RMB, koszty rocznego ubezpieczenie, inne koszty związane z utrzymaniem i pobytem w Chinach pokrywa student.

Studenci UŁ zainteresowani wyjazdem na roczną naukę języka chińskiego do Tianjin University of Science and Technology od września 2015 roku, są proszeni o złożenie do Biura Współpracy z Zagranicą UŁ, Rektorat UŁ, ul. Narutowicza 65, pokój nr 10 następujących dokumentów:
– application form  Application Form_TUST,
kopia dowodu,
– list motywacyjny w jęz. angielskim,
– wykaz dotychczasowych ocen na UŁ w jęz. angielskim, pobrany z  Dziekanatu macierzystego Wydziału,
– kopia dyplomu w jęz. angielskim (jeśli dotyczy),
– zgoda Dziekana macierzystego wydziału UŁ na wyjazd w roku akademickim 2015/16 z określonym trybem zaliczenia rocznej nieobecności na UŁ,
– średnia ocen z aktualnego programu studiów pobrana z Dziekanatu macierzystego wydziału w terminie do 20.06.2015 roku.

W przypadku dużej liczby zgłoszeń, zostaną wyselekcjonowani najlepsi kandydaci z UŁ, którzy będą proszeni o niezwłoczne doniesienie Health Examination certificate.

Wyjazd na roczną naukę języka chińskiego w roku akad. 2015/16 będzie możliwy od września 2015r. Wszelkie pytania dot. wyjazdu proszę kierować do Pani Gabrieli Szkup, pracownika BWZ UŁ, email: gszkup@uni.lodz.pl.

DSC_6699Studenci UŁ, którzy aktualnie przebywają na wymianie w Tianjin University of Science and Technology.

This entry was posted on poniedziałek, Czerwiec 1st, 2015 at 14:58 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

*/?>

Comments are closed.

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann