BWZ

19. Letnia Szkoła Wyszehradzka

19. edycja Letniej Szkoły Wyszehradzkiej, odbędzie się w dniach 5-15 lipca, w Centrum Pałacowo-Parkowym Willa Decjusza.

Letnia Szkoła Wyszehradzka (LSW) to projekt, który od 18 lat kształtuje i edukuje pokolenia młodych obywateli Grupy Wyszehradzkiej i krajów ościennych.

W tym roku, pomimo trudności spowodowanych pandemią Covid-19, LSW koncentrując się na dwóch obszarach: biznes, innowacje i dziedzictwo kulturowe.
Laboratoria prowadzone przez wykwalifikowanych ekspertów, których celem będzie wymiana poglądów, zdobywanie wiedzy i konsultowanie własnych pomysłów uczestników, przyczynią się do rozwoju nowej optyki, a także ukształtowania aspirujących liderów V4 i Centralnej i Region Europy Wschodniej.

W 19 edycji LSW weźmie udział 30 osób z krajów V4, Partnerstwa Wschodniego i Europy Środkowej, pierwszeństwo mają założyciele start-upów, inicjatorzy konkurencyjnego biznesu oraz osoby powiązane z dziedzictwem kulturowym, zajmujące się dziedzictwem materialnym i niematerialnym, jako głównym materiałem ich działalności zawodowej.
Celem VSS jest zebranie ich razem w poszukiwaniu wzajemnych bodźców i korzyści dla obu sektorów oraz wymiana poglądów.
W ciągu 10 dni wykładów, warsztatów, szkoleń i wizyt studyjnych uczestnicy będą pracować (w grupach i indywidualnie) nad swoimi krótkimi prezentacjami, które odbędą się ostatniego dnia, w nowym zamkniętym formacie „Visegrad Ted-ex Talks”.  Formuła Szkoły będzie prowadzona zgodnie ze wszystkimi przepisami sanitarnymi i zarządzeniami rządowymi.

Rekrutacja trwa do 19 kwietnia!

Kiedy: 5-15 lipca (10 dni)

Gdzie: Kraków, Willa Decjusza

Jak aplikować:  https://forms.gle/zYVujG65yWAyZ68BA   

Zapraszamy do odwiedzenia strony projektu na Facebooku: https://www.facebook.com/VisegradSummerSchool

Kontakt: summerschool@villa.org.pl  

2021Visegrad Summer School (1)

Letnia Szkoła Wyszehradzka – Kraków

This entry was posted on poniedziałek, Kwiecień 12th, 2021 at 11:10 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

*/?>

Comments are closed.

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann