BWZ

Koordynatorzy ds. ERASMUS+

Pełnomocnik Rektora UŁ ds. programów wymiany międzynarodowej

dr hab. prof. nadzw. Eleonora Bielawska-Batorowicz
dyżur: czwartek 10:00 – 14:00
Instytut Psychologii
ul. Smugowa 10/12, p.107
tel: 42 665 55 18
eleonora.batorowicz@uni.lodz.pl

Koordynatorzy Wydziałowi ds. Programu ERASMUS+

WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA
dr hab. Tomasz Kowalczyk, prof. UŁ
Katedra Neurobiologii
ul. Pomorska 141/143, pok. Neu 7
dyżur: poniedziałek 10.00-11.30
tel: 42 6655681
tomasz.kowalczyk1@biol.uni.lodz.pl

WYDZIAŁ CHEMII
dr hab. Bogna Rudolf, prof. nadzw. UŁ
Katedra Chemii Organicznej
ul. Tamka 12, p. 1-012 (dziekanat)
dyżur: 
tel: 42 635 57 55
bogna.rudolf@chemia.uni.lodz.pl

WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY
dr Ewa Feder-Sempach
dyżur: środa: 8.45 – 9.45, piątek: 8.45 – 9.45

Katedra Finansów i Inwestycji Międzynarodowych
Instytut Gospodarki Międzynarodowej
ul. POW 3/5, pok. C-217
ewa.feder@uni.lodz.pl

WYDZIAŁ FILOLOGICZNY
dr Marcin Michoń

(filologia germańska, filologia klasyczna i studia śródziemnomorskie, filologia słowiańska, filologia rosyjska)
Instytut Filologii Germańskiej, Zakład Literatury Niemieckojęzycznej
Pomorska 171/173, pokój
dyżur:
marcin.michon@uni.lodz.pl

dr hab. Karolina Prykowska-Michalak
(fil. polska, kulturoznawstwo, bibliotekoznawstwo, dziennikarstwo)
Katedra Dramatu i Teatru UŁ
Pomorska 171/173, pok. 3.11
dyżur: 
karolina.prykowska@uni.lodz.pl

dr Monika Kopytowska
(fil: angielska, romańska, hiszpańska)
Zakład Pragmatyki Językowej
ul. Pomorska 171/172, pok. 3.54a
dyżur: 
monika.kopytowska@uni.lodz.pl

OŚRODEK NAUKOWO-BADAWCZY PROBLEMATYKI KOBIET
dr Aleksandra Różalska
Ośrodek Naukowo-Badawczy Problematyki Kobiet
dyżur: 
telefon:
aleksandra.rozalska@uni.lodz.pl

WYDZIAŁ FILIA UŁ W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM
dr Marta Olasik
Katedra Badań Regionalnych
ul. Konstytucji 3 Maja 65, Tomaszów Mazowiecki
dyżur: online wg indywidualnych ustaleń
marta.olasik@uni.lodz.pl

WYDZIAŁ FILOZOFICZNO-HISTORYCZNY
dr Kirił Marinow
Katedra Historii Bizancjum
ul. A. Kamińskiego 27a
dyżur:
tel: 42 635 61 00
kiril.marinow@uni.lodz.pl

WYDZIAŁ FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ
dr hab. inż. Krzysztof Warda
Katedra Fizyki Ciała Stałego
ul. Pomorska 149/153, p. B523
dyżur: 
telefon: 42 635-56-98
krzysztof.warda@uni.lodz.pl

WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI
dr Anna Łazińska

Katedra Analizy Nieliniowej
ul. S. Banacha 22, p. A318
dyżur: wtorek (Tuesday), 12:00-14:00 – Teams lub (or) e-mail
tel: 42 635 59 10
anna.lazinska@wmii.uni.lodz.pl

WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH
dr Tomasz Napierała

Zakład Geografii Hotelarstwa
ul. Kopcińskiego 31, 90-142 Łódź, pok. 211
dyżur: 
tel: 42-635-45-67

tomasz.napierala@geo.uni.lodz.pl

WYDZIAŁ NAUK O WYCHOWANIU

dr Anna Jarkiewicz
Katedra Pedagogiki Społecznej
dyżur: czwartek 13:20 – 15:20
Aktualna informacja o dyżurach znajduje się na stronie WNOW
ul. Pomorska 46/48 pok.205, Budynek B
tel: 42 6655081
anna.jarkiewicz@uni.lodz.pl

WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI
dr Izabela Skomerska-Muchowska
Katedra Europejskiego Prawa Konstytucyjnego
ul. Kopcińskiego 8/12, pok. 2.36 lub 3.33
dyżur: 
tel: 42 635 63 54, 42 635 63 88
iskomerska@wpia.uni.lodz.pl

WYDZIAŁ STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH I POLITOLOGICZNYCH
dr Agata Włodarska-Frykowska
Katedra Systemów Politycznych
Room 0.5 address: Składowa 43
dyżury:  
agata.wlodarska@uni.lodz.pl

WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA
dr Bogna Kaźmierska-Jóźwiak
Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem
ul. Matejki 22/26 p. 360
tel: 42 635 50 44
bogna.kazmierska@uni.lodz.pl

Sekcja ds. Internacjonalizacji
mgr Marta Ostros
pokój 19
poniedziałek-piątek 9.00-13.00
erasmus.iofm@uni.lodz.pl
tel. 42 635 50 44


WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann