BWZ

Kurs języka obcego

W związku z decyzją Rektora UŁ dot. zawieszenia zajęć dydaktycznych na UŁ, kursy językowe dedykowane dla studentów UŁ zakwalifikowanych na wyjazd na częściowe studia Erasmus+ w rok akademickim 2020/21 zostają zawieszone do odwołania.


BWZ UŁ i SJO UŁ zapraszają studentów UŁ zakwalifikowanych na wyjazd na częściowe studia za granicą w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021 do udziału w kursie języka obcego, w wymiarze 40 godz.

Każdy student UŁ zakwalifikowany na wyjazd na częściowe studia za granicą w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2020/21 ma prawo do udziału w jednym z 6 możliwych kursów języka obcego (jęz. angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, portugalski, włoski).

Planowany termin kursów językowych: początek kwietnia 2020. Terminy i miejsce kursów językowych zostaną podane na stronie SJO UŁ: www.sjo.uni.lodz.pl.

Kursy obejmują następujące zagadnienia:
1. Komunikację w życiu codziennym
2. Doskonalenie języka niezbędnego do uczestnictwa w zajęciach w zależności od kierunku studiów
3. Umiejętność sporządzania notatek z wykładów oraz pisania i wygłaszania referatów w języku obcym
4. Wiadomości o Uniwersytecie Łódzkim, Polsce oraz problemach współczesnych

 

Zainteresowanych i uprawnionych studentów UŁ do udziału w kursie języka obcego prosimy o wypełnienie załączonego zgłoszenia, podpisanie i złożenie go u koordynatora  do dnia 06.03.2020:  ZGŁOSZENIE-UDZIAŁU-W-KURSIE-JĘZYKA-OBCEGO-2020_2021

Zgłoszenia niewypełnione komputerowo lub niepodpisane nie będą przyjmowane.

Kursy będą dostępne tylko dla studentów UŁ zakwalifikowanych na wyjazd na częściowe studia w ramach programu Erasmus+ w roku 2020/21 (niezależnie od semestru wyjazdu).


WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann