BWZ

Edukacja

UŁ otrzymał środki na realizację projektu Mobilność w szkolnictwie wyższym (Komponent II) w ramach programu Edukacja na lata 2020/21. Projekt jest finansowany ze środków EOG.

Ze stypendium z programu Edukacja może wyjechać 6 pracowników UŁ na 5 dniowy wyjazd dydaktyczny do poniższych uczelni w roku 2020/21. Pracownicy UŁ, którzy brali udział w kwalifikacji pracowników UŁ na wyjazdy STA w ramach programu Erasmus+ i Edukacja, Komponent II w roku akademickim 2020/21 i zostali zakwalifikowani na wyjazd w ramach umów o współpracy w ramach programu Edukacja z poniższymi uczelniami wyjadą ze stypendium z tego programu.

1. Volda University College – mobilność dla 1 pracownika UŁ w dziedzinie dziennikarstwo

2. Molde University College – Specialized University in Logistics – mobilność dla 1 pracownika UŁ w dziedzinie logistyka

3. Inland Norway University of Applied Sciences – mobilność dla  2 pracowników w dziedzinie geografia i ekonomia

4. University of Iceland – mobilność dla 2 pracowników w dziedzinie dziennikarstwo, prawo, języki obce

6. Bifröst University – mobilność dla1 pracownika w dziedzinie nauki ekonomiczne i socjologiczne

Z powodu zawieszonych służbowych wyjazdów pracowników UŁ w okresie od 02.03 do 08.09.2020r., kwalifikacja na wyjazdy dydaktyczne w ramach programu Edukacja na rok 2020/21 zostanie ogłoszona w późniejszym terminie wraz z kwalifikacją na wyjazdy dydaktyczne w ramach programu Erasmus+ KA103.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 i Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021


WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann