BWZ

Inne zagraniczne wyjazdy

Zagraniczne wyjazdy służbowe pracowników naukowych i administracyjnych UŁ, poza wyjazdami dydaktycznymi/szkoleniowymi w ramach Erasmus+/Edukacja, realizowane są w Dziale Księgowości UŁ, Rektorat, ul. Narutowicza 68, pok.317.

Studenci, doktoranci i pracownicy UŁ zgłaszający swój wyjazd za granicę do Działu Księgowości UŁ są proszeni o zapoznanie się z Zarządzeniem  Rektora UŁ nr 42 z dn. 2.01.20217 w sprawie zasad delegowania i rozliczania kosztów wyjazdów krajowych i zagranicznych pracowników UŁ, doktorantów i studentów UŁ oraz osób spoza UŁ.

Nowe zarządzenie nr 49 Rektora UŁ z dnia 28.12.2017r. w sprawie zmiany zarządzenia nr 42 Rektora z dnia 2 stycznia w sprawie zasad delegowania i rozliczania kosztów wyjazdów krajowych i zagranicznych pracowników UŁ, doktorantów i studentów UŁ oraz osób spoza UŁ.

Rozporzadzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej – stawki diet
zal-nr-1  – delegacja
zal-nr-2 – zgłoszenie wyjazdu za granicę
zal-nr-3 – umowa cywilnoprawna
zal-nr-4 – umowa o wykorzystaniu pojazdu niebędącego własnością pracodawcy do celów służbowych
zal-nr-5 – wyciąg z ewidencji przebiegu pojazdu
zal-nr-6 – zlecenie zakupu biletu lotniczego na pobyt służbowy za granicą
zal-nr-7 – nota wewnętrzna, rozliczenie zaliczki
zal-nr-8 – merytoryczna ankieta sprawozdawcza z wyjazdu za granicę,

Informacji w sprawach wyjazdów służbowych udzielają pracownicy Działu Księgowości tel. + 42 635 42 38, pok. 317 – p. Agata Szczepańska (agata.szczepanska@uni.lodz.pl) i p. Beata Marczak (beata.marczak@uni.lodz.pl).

Zlecenie zakupu biletu lotniczego na pobyt służbowy za granicą: zal-nr-6

Zarządzenie nr 129 Rektora UŁ z dnia 14.04.2021 r. w sprawie: określenia warunków i trybu kierowania pracowników, doktorantów i studentów Uniwersytetu Łódzkiego za granicę w celach naukowych, dydaktycznych lub szkoleniowych.
załącznik – zgłoszenie wyjazdu za granicę – skierowanie

Komunikat Kwestora Uniwersytetu Łódzkiego z dnia 2012-09-12 w sprawie świadczenie usług w zakresie rezerwacji, wystawiania, sprzedaży i dostawy biletów lotniczych oraz wizowania paszportów dla Uniwersytetu Łódzkiego

 


WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann