BWZ

Wyjazdy szkoleniowe – Erasmus+

Komunikat nt. kwalifikacji pracowników UŁ na wyjazdy szkoleniowe w ramach programu Erasmus+ na rok 2020/21

Z uwagi na obecną sytuację kwalifikacja pracowników UŁ na wyjazdy szkoleniowe w ramach programu Erasmus+ 2020/21 nie odbędzie się jak w latach ubiegłych w maju i czerwcu, a zostanie przesunięta w czasie. Trudno jednoznacznie stwierdzić czy będzie ona miała miejsce się we wrześniu 2020 roku czy w innym terminie. Termin kwalifikacji jest uzależniony od decyzji władz krajowych oraz Uniwersytetu Łódzkiego dot. wznowienia zagranicznych podróży.


Zasady finansowania wyjazdów szkoleniowych pracowników UŁ – STT Erasmus+ 2018/19

Zasady kwalifikacji pracowników UŁ na wyjazdy szkoleniowe STT Erasmus+ 2018/19


Kwalifikacja pracowników administracyjnych na wyjazdy szkoleniowe STT Erasmus+ na rok 2016/17


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w ramach programu Erasmus+


Problemy z otworzeniem podrzędnych zakładek mogą wynikać z niekompatybilności przeglądarki np. Firefox, Internet Explorer, zainstalowanej na komputerze użytkownika strony BWZ UŁ z formatem zakładek, w jakim zapisywane są informacje na stronie biura. W przypadku ww. problemów, prosimy o kontakt mailowy do BWZ UŁ karolina.adamiak@uni.lodz.pl


Pracownikom UŁ polecamy lekturę „Erasmus+ Staff Mobility Handbook of Good Practices”, który jest efektem projektu REALISE finansowanego z budżetu programu Erasmus+. W projekcie poświęconym zagranicznej mobilności pracowników zostały poruszone takie aspekty wymiany, jak np. ścieżki kariery pracowników, zastępstwo na czas mobilności, przygotowanie pracowników do wyjazdu, wykorzystanie mobilności ST w uczelnianej strategii umiędzynarodowienia, czy uznawalność mobilności pracowników. Powyższe kwestie zilustrowano w oparciu o praktyczne rozwiązaniami stosowane przez partnerów projektu.


WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann