BWZ

Stypendium w Austrii – Stypendium im. Richarda Plaschka / obszary badawcze: historia Austrii, archeologia, językoznawstwo, literaturoznawstwo, kulturoznawstwo / termin nadsyłania zgłoszeń: 1.03.2018

Austriackie Forum Kultury w Warszawie zaprasza do zapoznania się z ofertą Stypendium im. Richarda Plaschka, które skierowane s a do osób z tytułem naukowym doktora lub do doktorantek i doktorantów naukowo zajmujących się historią Austrii, zwłaszcza w połączeniu z innymi naukami: archeologią, językoznawstwem, literaturoznawstwem czy kulturoznawstwem.

Dokładną informację o stypendium znaleźć można na stronie www.austria.org.pl w zakładce GRANTY, na stronie www.grants.at oraz od linkami: https://grants.at/?=MjA3MzZfMjE4OTlfMQ   i   https://grants.at/?=MjA5NjhfMjIxMzNfMA

Termin złożenia dokumentów na miejscu w Austrii upływa 1.03.2018.

Pobyt stypendialny na jednym z uniwersytetów w Austrii lub w placówce badawczej trwać będzie od 4 do 12 miesięcy a stypendium wynosić będzie 1.150 Euro miesięcznie.

This entry was posted on środa, Grudzień 20th, 2017 at 13:37 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

*/?>

Comments are closed.

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann