BWZ

Wyjazdy pracowników

Uwaga!

Informacje dotyczące przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się COVID-19 znajdują się stronie:

https://covid19.uni.lodz.pl/

Znajdą tam Państwo zarządzania Rektora, odpowiedzi na najważniejsze pytania oraz aktulaności i komunikaty.

W przypadku pytań dotyczących mobilności studenckich i dydaktycznych, nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania, zachęcamy do kontaktu mailowego:

dorota.jachimek@uni.lodz.pl
beata.kaminska@uni.lodz.pl
gabriela.szkup@uni.lodz.pl

Information on preventative measures taken to counter the spread of COVID-19 can be found on the page below:

https://covid19.uni.lodz.pl/en

If you have any questions please do not hesitate to contact us via email:

dorota.jachimek@uni.lodz.pl
beata.kaminska@uni.lodz.pl
gabriela.szkup@uni.lodz.pl


Komunikat Narodowej Agencji Programu Erasmus+ z dn. 04.02.2020

Informujemy, że mimo wyjścia Wielkiej Brytanii z UE, które nastąpiło 31 stycznia 2020 r., dzięki zawarciu porozumienia o kontynuacji udziału instytucji/organizacji brytyjskich w projektach zatwierdzonych do realizacji w obecnej fazie programu (2014-2020), można realizować wymianę studentów i pracowników zgodnie z ustaleniami z partnerami brytyjskimi. To samo dotyczy udziału brytyjskich instytucji /organizacji w projektach KA2 (Partnerstwa strategiczne i inne). Informacja dotyczy projektów, które trwają i które zostaną zaakceptowane do realizacji w konkursach wniosków 2020. Udział Wielkiej Brytanii w kolejnej edycji programu (2021-2027) będzie przedmiotem odrębnych negocjacji.


Zagraniczne wyjazdy służbowe pracowników naukowych i administracyjnych UŁ, poza wyjazdami w ramach LLP Erasmus/Erasmus+, realizowane są w Dziale Księgowości UŁ, Rektorat, ul. Narutowicza 68, pok.317.

W BWZ UŁ realizowane są wyjazdy dydaktyczne i szkoleniowe pracowników UŁ w ramach Erasmus+.

UWAGA Stypendyści Erasmus + zwolnieni z podatku


Procedura rezerwacji biletów lotniczych na wyjazdy służbowe pracowników UŁ w tym wyjazdy dydaktyczne i szkoleniowe w ramach Erasmus+ została ustalona i opisana w Komunikat Kwestora UŁ z dnia 2012-09-12.


Problemy z otworzeniem podrzędnych zakładek mogą wynikać z niekompatybilności przeglądarki np. Firefox, Internet Explorer, zainstalowanej na komputerze użytkownika strony BWZ UŁ z formatem zakładek, w jakim zapisywane są informacje na stronie biura. W przypadku ww. problemów, prosimy o aktualizację Państwa przeglądarki lub kontakt mailowy do BWZ UŁ: karolina.adamiak@uni.lodz.pl


 


WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann