BWZ

Polsko-Niemiecki Projekt Kulturowo-Językowy Tandem: 26.07 – 24.08.2014

Zapraszamy studentów UŁ do udziału w kursie językowym w ramach Polsko-Niemieckiego Projektu Kulturowo-Językowego Tandem.

Od dwudziestu lat GFPS e.V. i GFPS-Polska organizują wakacyjny kurs językowy oparty na tej metodzie (oprócz codziennych zajęć z lektorami odbywają się też rozmowy w polsko-niemieckich parach). Forma kursu jest wyjątkowa – jedną połowę uczestników stanowią Polacy uczący się niemieckiego, natomiast drugą – Niemcy uczący się polskiego. Pierwsze 2 tygodnie wszyscy uczestnicy spędzają w Polsce, drugie 2 tygodnie – w Niemczech. Poza zajęciami, dla uczestników przygotowany zostanie bogaty program kulturalny (m.in. wycieczki, warsztaty i imprezy integracyjne).

Kurs jest wyjątkowo tani z uwagi na dofinansowanie przez Polsko-Niemiecką Wymianę Młodzieży.  Szczegółowe informacje na temat kursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie.

Termin przesyłania zgłoszeń: 30 kwietnia.

Polsko-Niemiecki Projekt Kulturalno-Językowy Tandem_opis

Tandem plakat

This entry was posted on wtorek, Kwiecień 22nd, 2014 at 09:31 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

*/?>

Comments are closed.

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann