BWZ

Stypendia naukowo-badawcze Deutsche Polen-Institut Darmstadt – nabór do 31.12.2014

Informujemy o trwającym do 31 grudnia 2014 r.  naborze wniosków na stypendia naukowo-badawcze Deutsche Polen-Institut Darmstadt.  Konkurs adresowany jest do studentów, doktorantów i młodych naukowców, którzy reprezentują nauki humanistyczne i społeczne oraz w swojej pracy naukowej chcą skorzystać z bogatego zbioru biblioteki Instytutu w Darmstadt.

Zgodnie z regulaminem konkursu organizatorzy zapewniają stypendyście dostęp do zbioru książek w bibliotece Instytutu. Jednocześnie organizatorzy zapewniają stypendium w wysokości 1 500 euro w przypadku doktorantów i młodych naukowców oraz w wysokości 1 100 euro w przypadku studentów. Koszty zakwaterowania, podróży, wyżywienia oraz ubezpieczenie pokrywa stypendysta z własnych środków.

Warunkiem koniecznym do otrzymania stypendium, jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz przedstawienie rekomendacji z macierzystej jednostki naukowej.
Kompletny wniosek zgłoszeniowy musi zawierać następujące elementy:
  • formularz zgłoszeniowy;
  • CV;
  • opis zgłaszanego projektu (2-4 strony);
  • jedna lub dwie rekomendacje;
  • kopia dyplomu magistra lub doktora;
  • wykaz publikacji naukowych.

Źródło: http://www.granty-na-badania.com/2014/04/stypendia-naukowo-badawcze-deutsche.html#more

 

This entry was posted on piątek, Kwiecień 25th, 2014 at 08:07 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

*/?>

Comments are closed.

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann