BWZ

Kontakt

 

Adres

Uniwersytet Łódzki
Biuro Współpracy z Zagranicą

ul. Uniwersytecka 3
90-137 Łódź

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek  7.30-15.30 (pokój nr 6 – nieczynne)

Wtorek           7.30-15.30

Środa             7.30-15.30

Czwartek       7.30-15.30

Piątek             7.30-15.30

e-mail: bwz@uni.lodz.pl

 

Pracownicy

mgr Liliana Lato
Kierownik Biura Współpracy z Zagranicą
pok. 2b
Tel. 0 42 635 42 36
lilianalato@uni.lodz.pl

mgr Aneta Sorbjan
Z-ca Kierownika
pok. 8
Tel. 0 42 635 40 37
anetasorbjan@uni.lodz.pl

mgr Patrycja Gorzkiewicz
Program ERASMUS+: umowy bilateralne
pok. 8
Tel. 0 42 635 47 90
patrycja.gorzkiewicz@uni.lodz.pl

mgr Beata Kamińska
Program ERASMUS+: wyjazdy na studia
pok. 6
Tel. 0 42 635 40 36
kaminska@uni.lodz.pl

mgr Dorota Jachimek
Program ERASMUS+: wyjazdy na studia
pok. 6
Tel. 0 42 635 40 36
djachimek@uni.lodz.pl

mgr Gabriela Szkup
Program ERASMUS+: wyjazdy na studia, wyjazdy na praktyki
pok. 6
Tel. 0 42 635 40 36
gabriela.szkup@uni.lodz.pl

mgr Weronika Krawczyk
Program ERASMUS+: wyjazdy na studia
pok. 6
Tel. 0 42 635 40 36
weronika.krawczyk@uni.lodz.pl

mgr Agnieszka Łukawska
Umowy o bezpośredniej współpracy, wizyty gości oficjalnych, stypendia RP
pok. 2a
Tel. 0 42 635 42 36
alukawska@uni.lodz.pl

mgr Karol Kasiński
Umowy o bezpośredniej współpracy, wizyty gości oficjalnych, stypendia RP
pok. 2a
Tel. 0 42 635 42 36
karol.kasinski@uni.lodz.pl

 

Sekcja ds. Studentów Zagranicznych (International Students Office)

e-mail: iso@uni.lodz.pl

mgr Justyna Izydorczyk
Obsługa studentów zagranicznych, rekrutacja na studia pełne
Tel: 042 635 42 37
pok. 1
justyna.izydorczyk@uni.lodz.pl

mgr Aleksandra Kotlińska
Obsługa studentów zagranicznych, rekrutacja na studia pełne
pok. 1
Tel: 042 635 42 37
aleksandra.kotlinska@uni.lodz.pl

mgr Mieczysław Pakosz
Obsługa studentów zagranicznych, rekrutacja na studia pełne
pok. 1
Tel: 042 635 42 37
mieczyslaw.pakosz@uni.lodz.pl

mgr Karolina Adamiak
Program Erasmus+: Credit Mobility – wyjazdy i przyjazdy studentów
pok. 7
Tel. 0 42 635 47 90
karolina.adamiak@uni.lodz.pl

mgr Katarzyna Ciupa
Program Erasmus+, umowy wykonawcze (wymiana studentów)
pok. 7
tel: 042 635 47 90
katarzyna.ciupa@uni.lodz.pl

mgr Weronika Ćmielewska
pok. 7
Promocja; Program ERASMUS+: studenci przyjeżdżający na praktyki
tel: 042 635 40 37
weronika.cmielewska@uni.lodz.pl

mgr Magdalena Śliz
Program ERASMUS+: studenci przyjeżdżający na studia
pok. 7
tel. (+48) 42 635 47 90
e-mail: magdalena.sliz@uni.lodz.pl


WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann