BWZ

Wyjazdy pracowników

W związku z komunikatem prasowym KE z 30 stycznia br. oraz informacjami opublikowanymi na stronie https://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/news/brexit-protecting-learners-ongoing-erasmus-mobility-exchanges_en, Polska Narodowa Agencja programu Erasmus+ poinformowała polskie uczelnie, aby nie planować żadnych wyjazdów studentów ani pracowników do Wielkiej Brytanii w programie Erasmus+, które miałby się rozpocząć 30 marca br. lub później. Dotyczy to wszystkich umów KA103, które nie zostały jeszcze zakończone. Takie mobilności nie będą mogły być rozliczone z funduszy Erasmusa+. W razie zmiany sytuacji będziemy informować studentów i pracowników UŁ o tym fakcie.


Zagraniczne wyjazdy służbowe pracowników naukowych i administracyjnych UŁ, poza wyjazdami w ramach LLP Erasmus/Erasmus+, realizowane są w Dziale Księgowości UŁ, Rektorat, ul. Narutowicza 68, pok.317.

W BWZ UŁ realizowane są wyjazdy dydaktyczne i szkoleniowe pracowników UŁ w ramach Erasmus+.

UWAGA Stypendyści Erasmus + zwolnieni z podatku


Procedura rezerwacji biletów lotniczych na wyjazdy służbowe pracowników UŁ w tym wyjazdy dydaktyczne i szkoleniowe w ramach Erasmus+ została ustalona i opisana w Komunikat Kwestora UŁ z dnia 2012-09-12.


Problemy z otworzeniem podrzędnych zakładek mogą wynikać z niekompatybilności przeglądarki np. Firefox, Internet Explorer, zainstalowanej na komputerze użytkownika strony BWZ UŁ z formatem zakładek, w jakim zapisywane są informacje na stronie biura. W przypadku ww. problemów, prosimy o aktualizację Państwa przeglądarki lub kontakt mailowy do BWZ UŁ: karolina.adamiak@uni.lodz.pl


 


WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann